(11) arvostelua

Tuote: EX10010367

|

Malli: RCSC-35E

Makkaraleikkuri - sähkökäyttöinen

Tarjouksessa
169,00 € 179,00 €
Tarjoukset voimassa rajoitetun ajan Hinnat sisältävät 25.5 %:n arvonlisäveron.

Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana ennen alennusta: 179,00 €

kpl
Alennus
Kappalehinta
3+
5%
160,55 €
5+
10%
152,10 €
10+
15%
143,65 €
Varastossa
ILMAINEN TOIMITUS n. keskiviikko 12. helmikuuta
Parhaan hinnan takuu
Royal Catering
Avainominaisuudet
  • 105 W tehokas moottori
  • yksittäinen siivun paksuus: 5 - 35 mm säädettävissä
  • siivutettavan makkaran maksimi halkaisija 4,7 cm
  • turvallisuus - ylikuumenemissuoja, erikoisilmasuodattimet
  • tilaa säästävä - kompakti koko: 24,5 x 18,5 x 32,5 cm
Toimitustiedot
Palautukset ja takuu
Lataukset

Joe 9 kuukautta sitten

Nopea currywurst

Erittäin helppokäyttöinen. Makkaraviipaleiden paksuutta voi helposti säätää. Puhdistus erittäin helppoa.

Tuotekuvaus

Royal Cateringin sähkökäyttöinen makkaraleikkuri RCSC-35E kehitettiin ammattimaista käyttöä varten gastronomia-alan yrityksissä ja se soveltuu erityisesti jatkuvaan käyttöön bistroissa, ravintoloissa, grillikioskeissa ja kanttiineissa. Huolellinen viimeistely ja korkealaatuisen ruostumattoman teräksen käyttö valmistusaineena takaavat laitteen kestävyyden ja pitkän käyttöiän. Kaikki ammattikäyttöön tarvitsemasi ravintolalaitteet löydät Royal Cateringilta.
Pitkää täyttöputkea voidaan käyttää monenlaisten makkaratuotteiden käsittelyyn, joiden paksuus 4,7 cm. Makkaran viipaleiden paksuutta voi säätää helposti, yksilöllisesti ja tarkasti toiveidesi mukaan. Voit leikata makkaraa hyvin ohuiksi 5 mm: n viipaloiksi, jopa 3,5 cm: n viipaleiksi.
Yksinkertainen ja nopea - tehokkaan 105 watin moottorin ansiosta voit käsitellä suuria määriä erilaisia makkaroita helposti, nopeasti ja kustannustehokkaasti. Paina vain painiketta ja makkara katoaa täyttöputkeen. Erittäin terävä ruostumattomasta teräksestä valmistettu terä leikkaa makkarat tasaisiksi paloiksi. Tämän jälkeen vapauta kytkin ja laite sammuu automaattisesti
Laitteessa on ylikuumenemissuoja. Jäähdytyksen lisäämiseksi koteloon on asennettu erikoisilmasuodattimet auttamaan moottorin lämpötilan säätöä. Jos lämpötila on liian korkea, järjestelmä sammuttaa automaattisesti sähköisen makkaraleikkurimen. Kone toimii vain suojakannen kanssa.
Sähköinen makkaraleikkuri on valmistettu kestävästä, ruostumattomasta teräksestä. Tämä laadukas materiaali takaa pitkäikäisyyden ja helpon puhdistuksen. Yläkansi on irrotettava ja se voidaan laittaa astianpesukoneeseen aivan kuten koneen terä. Laite on suunniteltu säästämään tilaa, sillä sen kompaktin koko on 24,5 x 18,5 x 32,5 cm. Tämä käytännöllinen leikkuri sopii kaikkiin keittiöhin.

Arvostelut

4.4

Perustuen 11 arvosteluun

Lajittele :

9 kuukautta sitten Julkaistu alun perin sivustolla Expondo Germany

Nopea currywurst

Erittäin helppokäyttöinen. Makkaraviipaleiden paksuutta voi helposti säätää. Puhdistus erittäin helppoa.

Näytä alkuperäinen arvostelu

9 kuukautta sitten Julkaistu alun perin sivustolla Expondo Germany

Currywurstschneider

Ostimme currywurst-leikkurin, koska on aina ärsyttävää leikata kaikkea käsin, nyt kun meillä on juuri hankittu currywurst-leikkuri ja testattu heti ja ollaan erittäin tyytyväisiä siihen, voin vain suositella. Vaatii vähän totuttelua alussa, mutta kun olet tehnyt sen 2 tai 3 kertaa, se toimii itsestään. Hieno osa

Näytä alkuperäinen arvostelu

11 kuukautta sitten Julkaistu alun perin sivustolla Expondo Germany

Currywurstschneider

Hyvä kiinteä laatu. Suosittelemme

Näytä alkuperäinen arvostelu

11 kuukautta sitten Julkaistu alun perin sivustolla Expondo Germany

Currywurstia kuin välipalabaarissa :)

Näin, tilasin ja kokeilin! Ensinnäkin räätäli näyttää erittäin arvokkaalta. Sitten tuli leikkuuleveyden säätämisen jälkeen peliin curry bratwurst, laita makkara suuttimeen, paina nappia lyhyesti... Ja siinä se makkaralle. Tulos oli enemmän kuin tyydyttävä... viipaloitu makkara kerättiin kulhoon (ei tietenkään mukana). Ei muuta kuin laittamaan päälle oikea kastike, hanki piekeri ja "Voila", nyt vain odotellaan pitkäkestoista testiä (leikkausveitsi)... Hinta/suorituskyky sopii... Joten saat täydet pisteet!!

Näytä alkuperäinen arvostelu

viime vuonna Julkaistu alun perin sivustolla Expondo Germany

Ei kommentteja.

Näytä alkuperäinen arvostelu

viime vuonna Julkaistu alun perin sivustolla Expondo Switzerland

Erittäin tyytyväinen

Olemme erittäin tyytyväisiä koneeseen. Toimii ihan hyvin.

Näytä alkuperäinen arvostelu

4 vuotta sitten Julkaistu alun perin sivustolla Amazon Germany

Vakaa

Erittäin kiinteä

Näytä alkuperäinen arvostelu

4 vuotta sitten Julkaistu alun perin sivustolla Amazon Germany

Makkaran leikkuri

hyvä laatu kohtuulliseen hintaan

Näytä alkuperäinen arvostelu

2 vuotta sitten Julkaistu alun perin sivustolla Amazon United Kingdom

Erittäin tehokas kone

Tehokas kone on plussaa, ainoa negatiivinen asia koneessa, se on riisuttava puhdistusta varten, hienoa, jos sinulla on ruuvimeisseli.

Näytä alkuperäinen arvostelu

viime kuussa Julkaistu alun perin sivustolla Expondo Switzerland

Liian nopea leikattavaksi

Käytimme leikkuria ensimmäistä kertaa tänään. Riippumatta siitä, kuinka säädät viipaleen paksuutta, viipaleet ovat aina yhtä ohuita. Leikkuri on liian nopea eikä makkara ehdi liukua alas. Sinun on annettava makkaralle aikaa pudota asetettuun kulmaan painamalla painiketta erittäin lyhyesti. Erilaisia makkaroita on erittäin vaikea käyttää. Isot makkarapalat jäävät koneeseen ja jossain vaiheessa ne putoavat pois Esimerkiksi jos leikkaat sianlihamakkaran ja sitten vasikanlihamakkaran, se saastuu suurilla sianlihamakkaran paloilla. Ostaisinko niitä uudestaan? Ei.

Näytä alkuperäinen arvostelu
AMMATTILAISTEN VALINTA
17 VUODEN KOKEMUS…
…ammattilaisten tukemisesta.
JO 3 MILJOONAA…
…tyytyväistä yritysasiakasta.